Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Honda Goldwing 1800 » Obecná diskuze - Goldwing 1800




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: reproduktory
 Příspěvek Napsal: 23 črc 2016 22:52 
Offline

Registrován: 23 črc 2016 22:01
Příspěvky: 7
po jizde v lijaku chrchle zadni reproduktor a ja nevim jak se k nemu dostat nebo jak ho vymenit jestli to uz nekdo mel rozdelany mohl by napovedet dik


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: reproduktory
 Příspěvek Napsal: 25 črc 2016 22:39 
Offline

Registrován: 07 čer 2015 12:25
Příspěvky: 23
šrouby jsou zespodu pod repro a od kufru (opěradle 2 imbusy) Chrchle to proto, že rozmokl kónus-střed vrchlíku reproduktoru - je tam pro zvýraznění výšek.Lehl rozmočený na membránu středobasu.
Dnes je to už zastaralý- středobasový systém - dnes jsou in koaxiální ;) . Originální reproduktory mají specifické 3 ohmy! ( i rozměr 4,5" a jsou PAPÍROVÉ :shock: ) to u nás běžně nekoupíte. O to aby nepromokly jsou tam jen ty mřížky s hustým dírkováním.A částečně i umístění .
Já to vyřešil reproduktorem 100mm 4ohmy ,ale s vyšší citlivostí i výkonem a distanční vložkou (nebo gumovou lemovkou a podložkami na uchycení) -doporučuji výlet do specializované prodejny a poslechnout si co kupujete- jen tipy (vyber si sám) : http://www.ahifi.cz/reproduktory-match-ms-4x.html a pod ..jdou koupit i s odolnější membránou, nebo lepší ... vždy je to o ceně a kvalitě.
Varianta 2 originál (druhovýroba) bez výškového reproduktoru http://www.ebay.com/itm/SHOW-CHROME-13- ... 1153300167

V prodejně mě poradili ,že ty ohmy nejsou problém- mělo by to míň hrát v max.volume (ale zase vyšší citlivost to dost kompenzuje) opravdu nepoznám ve výkonu rozdíl,ale v kvalitě výšek je to o moc lepší. Já měl rozmoklé ty přední a tak jsem vybral ty lepší spároval je vzadu (jsou identické) a ty úplně hyn jsem nahradil dopředu -novými . Jediný problém byl,že jsem musel nové širší podložky z jedné strany zbrousit-aby sedl kryt. Jinak systém uchycení do gumy (hmoždinka) a zteřelá jedna gumka mě taky potrápil. Vše vyřešíš bez problémů- sám je to jen o trpělivosti ,nic speciálního nepotřebuješ. Hodně štěstí :D
Petr

_________________
Image je na prd, počítají se jen kilometry :-)
A zdravím i odsud všechny co mají dvě kola a motor... bez rozdílu značky a kubatůry.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: reproduktory
 Příspěvek Napsal: 26 črc 2016 00:58 
Offline

Registrován: 23 črc 2016 22:01
Příspěvky: 7
diky moc tri srouby sem nasel ale i tak mi to neslo rozdelat o imbusech jsem nevedel skusim to rozebrat az budu mit cas zatim jedu na predni naky repro sezenu vykon mne netrapi klidne pridelam 200 w zesilovac za radio


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Obsah fóra » Honda Goldwing 1800 » Obecná diskuze - Goldwing 1800


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz