Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Honda Goldwing 1800 » Obecná diskuze - Goldwing 1800




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Gumy na GL1800 a zuby na ních
 Příspěvek Napsal: 20 kvě 2016 21:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 24 čer 2009 17:29
Příspěvky: 85
Bydliště: Bucovice
Jerry píše:
Já jsem se o to zajímal a prý to dělá prudké brždění.

Je to možné,nejsem brzdič, já měním desky po 80tis,

_________________
Burgman 650 exe K07,GoldWing 1800 K08 + dvoukolák 500l K09


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gumy na GL1800 a zuby na ních
 Příspěvek Napsal: 09 črc 2016 18:47 
Offline

Registrován: 07 čer 2015 12:25
Příspěvky: 23
Tak jsem se vrátil z Korsiky najeto kolem 4500 km ponejvíce v horku byl i déšť a kolem 10°C cca 3 dny.Zbytek 28-35°C
Foukání 3,2-studená- dělá to cca 3,6 -3,8 zatepla jistě i výš( neměřeni ihned )!!! nejmenší tlak po příjezdu do studených Alp ráno 3,0. Takže tlakem to nespravím.
Zatížen -full dva lidi bágly i na nosiči(cesta tam a zpět cca 3tis.Km) (zde wing odvedl dobrou práci -jinak by mi nosič projel kufrem :D).
Guma zubatá jak sviňa -zadek -při náklonu to zase drnčí- nejvíc se to zhoršilo při jízdě v koloně -rozjíždění a akcelerace, kdy se předjíždělo. (subjektívní pocit-nemůže za to naklánění-zatáčení ,ale akcelerace 1.8 s kardanem- to zmíněné brždění-nemyslím -zde jde váha i dopředu tam je vše OK) váha stroje je první problém ,ale třetinu jsem najel "nalehko" a zde si myslím to bylo nejhorší opotřebení-jelo se svižněji a předjíždělo se :)
Jsem přesvědčen ,že guma nezvládá váhu stroje ve váze a akceleraci(krouťák ) - zuby musí mít všichni ,kdo někoho i předjeli !!!
Jinak guma držela ve všech režimech výborně a to i při přívalových deštích ,kdy mi promočená prdel cvakala šestku drát v 120Km/h -jsem se modlil, aby nikde nebyla vyjetá kolej plná vody-jezdci na "naháči" přede mnou to ustřelilo...zvládl to. Já bez větších problémů jen posranej. :oops: Přilnavost a bezpečí OK. Na nájezd je ještě brzo.

_________________
Image je na prd, počítají se jen kilometry :-)
A zdravím i odsud všechny co mají dvě kola a motor... bez rozdílu značky a kubatůry.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gumy na GL1800 a zuby na ních
 Příspěvek Napsal: 10 črc 2016 12:37 
Offline

Registrován: 16 čer 2010 22:40
Příspěvky: 31
Bydliště: Prešov Slovensko
Pak to chtelo jeste vice zvednout zadek bylo moc vahy vzadu. Ver mi ze kdyz neco pisu mam to overeny rokma a na 10 tkach pripadu i vlastnim GW. Nepisu nikdy domenky ci co sem slysel u piva kluci rikali ci cetl na netu. Zuby z brzdeni i akcelerace je samo nesmysl to jedes v primym smeru a nema to vliv na boky. Kdyz jedes pilu plny brzdy plna akcelerace tak ti za 100 km zmizne stred vzorku o 1 mm jak nic. Boku se to to nedotkne je to i logicky. V zatackach jak jedes po hrane tak plnej plyn ani brzdy stejne nedas Je to moc zatizenej zadek a vzorek se " prolamuje " tlakem do zarezu. Jak to najdu poslu ti na mail svoji zadni stounu co je na kraji sjeta na 1mm stred ma 3 mm a zuby nema. Zvedni vzadu predpeti vic vahy na predek. Sem rad ze jste se vratili ok. Cus


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gumy na GL1800 a zuby na ních
 Příspěvek Napsal: 04 čer 2017 21:48 
Offline

Registrován: 07 čer 2015 12:25
Příspěvky: 23
Tak zase bez řešení. Nová guma Tlak 3,2 chládek a mokro, normální cesta 2000km -1000 dva dny a za týden 1000 za tři dny - nalehko dva na motorce... a zuby jak na bagru tvar zubu je jak skokanský můstek u konce zvedlý ve vzorku -třetí zadní guma. Dle mých pocitů se to zhoršuje, nyní cítím brum i při přímé jízdě -po kontrole gumy cítím zuby i na běhounu uprostřed (menší než po kraji) Jinak guma po 1500 na vyhození a já na Chcholouška.
Nejsem milionář ..takže ji "dojedu" ale jsem vážně nas...j. A znáte to -soustředíte se na to a už Vás ani jízda nebaví-furt jen to furt sledujete.
Zkusit Výměnu tlumiče? Dle mého by se tlumičem dělaly plošky ne zuby, ale už mi to hlava nebere . Když tlumič nechám vyměnit (stejně k tomu asi dojdu) a bude to dělat zase tak se picnu :evil: . Jde to někde odzkoušet ???
Máte kdokoliv ještě nějaký nápad ???
Svoboďák.

_________________
Image je na prd, počítají se jen kilometry :-)
A zdravím i odsud všechny co mají dvě kola a motor... bez rozdílu značky a kubatůry.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gumy na GL1800 a zuby na ních
 Příspěvek Napsal: 04 čer 2017 21:58 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 11 dub 2012 17:07
Příspěvky: 163
Bydliště: Praha-(rezervace)
Ahoj o pneumatikách a tomto problému bylo zde napsáno hodně. Myslím že výměna tlumiče je zbytečná ten je hydraulický. Vyměnil jsem jenom zadní pružinu za progresivní a problém je stejný, mám pocit že se to možná trochu zlepšilo, ale žádná hitparáda to není. Dle mého názoru je to prostě nemoc všech GW 1800 ať už pneu přehušťuješ nebo ne.

_________________
Honda Silverwing 600 Prodáno
Honda Goldwing 1800 ABS, AIRBAG, ,LED , DENNÍ LED.


Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gumy na GL1800 a zuby na ních
 Příspěvek Napsal: 08 čer 2017 12:52 
Offline

Registrován: 16 čer 2010 22:40
Příspěvky: 31
Bydliště: Prešov Slovensko
Myslel sem Svobodaku Petre ze jsme to v nedeli v dlouhem rozhovoru probrali i ty vibrace celeho stroje U prezouvacky mam 15 ojetejch zadnich stounu a jen 3 maji zuby od stroju s vysokym najezdem. Ostatne jsem Ti i poslal foto ojete neoskakane zadni Stouny. No nic treba ti tu teoretici poradi lip uz vis ze mas tlumic hydraulickej a tim to neni. Samotne nove zadni tlumice mam a prehodit zadek je na 4hodky. Tak hodne stesti v dalsim badani a posilam pozdrav do Boskovic. R ( Zavolej Danovi do Prahy na tema tlumic :-) )


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Obsah fóra » Honda Goldwing 1800 » Obecná diskuze - Goldwing 1800


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz