Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Honda Goldwing 1500 » Obecná diskuze - Goldwing 1500




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: GW nestartuje
 Příspěvek Napsal: 08 led 2012 13:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 23 čer 2009 11:27
Příspěvky: 466
Bydliště: Praha 10, 603460165
Tak jsem dnes šel do garáže, že vyškubnu baterku, abych jí dal na nabíječku, aby byla na sezonu oukej.
Zkosil jsem před vyndáním cvičně nastartovat, ale nic, nepodařilo se mi to.
Už někdy v létě mě padal benzín, ale to se pak přišlo na to, že to bylo prasklým filtrem benzínu, který se vyměnil a bylo to víceméně v pohodě.
Ale dnešní nepovedený pokus o nastartování mě tedy pěkně votrávil. ... jestli to je čerpadlo, nebo někde zase přisává ... zase o starost víc.
Stalo se to už někomu? Nebo neví někdo co by to mohlo být? Třeba se s tím už někdo u 15ky setkal ...

_________________
Honda Goldwing 1500 SE
skutrmoto.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GW nestartuje
 Příspěvek Napsal: 08 led 2012 15:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 04 kvě 2010 20:11
Příspěvky: 103
Bydliště: Česká Lípa
Kolikrát jsi to zkoušel? Po zimě, nebo delším stání mi taky hned nechytne, prostě se odpaří benzín a chvíli trvá, než se načerpá. Po zimě mi to chytne tak napotřetí s plným sytičem a pak je zase celou sezónu klid. Ale to asi už znáš, přecijen máš golda déle, než já.

_________________
Yamaha Majesty 125
Honda GL 1500 SE GoldWing
http://www.modelweb.ic.cz
tel: 602 451 166


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GW nestartuje
 Příspěvek Napsal: 08 led 2012 17:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 23 čer 2009 16:03
Příspěvky: 328
Bydliště: Děčín
Peťo neboj, nic to není. Baterku v klidu vyndej a vem si jí dom. Až tam půjdeš zase nastartovat, tak by bylo dobré si vzít sebou buď startovací kabely a bareku a nebo rovnou z auta a přes kabely to natočit. Ta bateka ti stratí kapacitu po několika startech a jak to nebude mít otáčky, tak to nechytí a chvilku trvá než to nahází benzí.

_________________
Honda Gold Wing 1500 SE " neznám nejde, zázraky do tří dnů, nemožné ihned" tel. 724443356 http://sb650.rajce.idnes.cz/ http://skutrmoto.cz skype polda144


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GW nestartuje
 Příspěvek Napsal: 09 led 2012 09:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 23 čer 2009 11:27
Příspěvky: 466
Bydliště: Praha 10, 603460165
Curtiss píše:
Kolikrát jsi to zkoušel?


No hodně, vlastně dokud baterka nezačala slábnout.

Curtiss píše:
Po zimě mi to chytne tak napotřetí s plným sytičem a pak je zase celou sezónu klid.


Jj, také si to takhle pamatuju, proto mě to zneklidnilo.

Polda píše:
Baterku v klidu vyndej a vem si jí dom.


To jsem udělal a je na nabíječce.

Polda píše:
vzít sebou buď startovací kabely a bareku a nebo rovnou z auta a přes kabely to natočit.


Jasně, udělám to tak, ale nikdy to takhle i po celé zimě netrvalo ...

Polda píše:
jak to nebude mít otáčky, tak to nechytí a chvilku trvá než to nahází benzí.


Tak uvidím, ale stejně se mi to zdá divný, že to nešlo, tuto situaci jsem zažil jen když byl prasklej ten čistič paliva a přisával vzduch a nebyl podtlak, díky kterému to tam nešlo, ... přesto jsem to nastartoval, teď ani prd ... no uvidím, až nadejde čas, tak udělám, jak radíš.

_________________
Honda Goldwing 1500 SE
skutrmoto.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GW nestartuje
 Příspěvek Napsal: 09 led 2012 17:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 20 zář 2009 17:26
Příspěvky: 67
Bydliště: Beroun
já jsem šel taky pro baterku a taky jsem chtěl nastartovat ,ale já měl pro změnu skoro prázdnou baterku tak to musí mít někde slabí odběr ale kde to najdeš ?


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GW nestartuje
 Příspěvek Napsal: 10 led 2012 15:16 
Offline

Registrován: 06 zář 2010 13:38
Příspěvky: 42
Bydliště: Topoľčany
kacko: skor ako budes skusat startovat v zime daj si GW aspom na noc niekam do tepla.ja mam sice kaput baterku ale akonahle to takto spravim chyti mi hned na druhy-treti krat (2xfull sitic potom na 1/2 a hned chyti)

tulak

najdes to teda tu stratu napetia.potrebujes skusacku s pipakom. inak ak ti za tak kratky cas da dolu baterku skus pozret ci ta uz nie je po smrti a ak nie tak to nie je maly odber. inak ja som mal pod problem a uz je odstraneny.predrany kablik prebijal o pochromovany plast :shock: :D


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GW nestartuje
 Příspěvek Napsal: 14 led 2012 20:22 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 20 zář 2009 17:26
Příspěvky: 67
Bydliště: Beroun
díky za radu baterku mam rok starou a je ok vím že to budu muset prozvonit jen se nějak s elektrikou nekamarádím,nějak se s tím budu muset poprat,možná to bude v osvětlení předních kotoučů přestali svítit nevím jak jsou zapojený


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GW nestartuje
 Příspěvek Napsal: 16 led 2012 20:27 
Offline

Registrován: 06 zář 2010 13:38
Příspěvky: 42
Bydliště: Topoľčany
Tulak ja som sa tiež nekamaratil s elektrikou a dokázal som prejsť komplet celý tempomat od vakua až po posledný istic a spinac.ak chceš môžem ti s tým pomôcť sice asi na diaľku ale snáď úspešne.ak chceš nápis na jan.habanek@gmail.com a ja sa zavrem k motke a popisem ti co treba pomerat.inak základná otázka radio mas origo alebo externe?
Cuz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GW nestartuje
 Příspěvek Napsal: 16 led 2012 22:10 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 20 zář 2009 17:26
Příspěvky: 67
Bydliště: Beroun
díky za nabízenou pomoc ale goldíka mam v garáži a je to bez elektriky a to je potíž a tak se tam dá vydržet jen když je trochu teplo ,právě jsem mluvil s Poldou a dal mi rady takže když si nebudu vědět rady jistě se ozvu díky Tulák


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GW nestartuje
 Příspěvek Napsal: 25 led 2018 18:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 18 srp 2017 03:46
Příspěvky: 8
Bydliště: Jičín
Mám stejný problém mašina stojí dva měsíce bez baterky a jelikož jsem chtěl ještě vyměnit olej tak jsem jí skusil nastartovat , ale výsledek žádný pouze potřetí vybitá baterie .
Mám golďase první sezónu a tak jsem bez zkušenosti jak dlouho budu ještě baterku mučit či existuje jiná finta ?


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Obsah fóra » Honda Goldwing 1500 » Obecná diskuze - Goldwing 1500


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz